• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Skrapari "tregon muskujt" në Australi - Skraparasi Arif Kuçuku në pjesëmarrje në IFBB - VIDEO

Në Australi gjatë këtij muaji tetor 2017 u mbajt një kompeticion sportiv pjesë e organizimeve të IFBB. Shkurtesa IFBB nënkupton inicialet e International Federation of Body Building me përfaqësi në disa shtete por në këtë rast, në Australi. Në garat e këtij tetori 2017 edhe skraparasi Arif Kucuku me origjinë nga Zaloshnja, një lokalitet i Skraparit i përfshirë nën Njësinë Administrative Gjerbës.
Fillimisht, ishin disa materiale Foto dhe Video të publikuara në ndërveprimin social të facebook që lajmëruan pjesëmarrjen. Konkursi është pjesë e një serie sfidash përzgjedhëse dhe edhe përse në dukje Body Building konsiderohet në zhargon si eksposim i thjeshtë trupor, në fakt, vështirësitë në përgatitjen fizike, rregjimin e të ushqyerit dhe harmonizimin e zhvillimit të masave muskulare sa më simetrike e bëjnë këtë sport tepër të vështirë. Shohim më poshtë, një video amatore via mobile të publikuar në rrjetin Facebook nga disa momente të konkurimit të Arif Kuçuku, një krenari më shumë për Skraparin 
Kujtojmë, video bashkëngjitur është lidhje e jashtme përmes facebook.


Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA