• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

FOTO - Realizohet një pjesë e programit televiziv në Kanionet e Osumit

Shohim përmes disa imazhesh amator, disa momente të xhirimeve të një formati televiziv të një kanali televiziv belg gjatë këtyre ditëve të para të nëntorit 2017 në Skrapar, në Kanionet e Osumit. Imazhet mjaft të vështira për t'u kapur pasi ruhet thuajse në çdo moment mbajtja larg mediave të tjera me enigmën televizive të formateve të tilla. Imazhet në vijim vijnë në Corovoda Online edhe në thleb sjellin sërisht në vëmendje bukuritë natyrore të Skraparit, në këtë rast, të Kanioneve të Osumit.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA