BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

FOTO - Realizohet një pjesë e programit televiziv në Kanionet e Osumit

Posted on Sunday, November 05, 2017 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Shohim përmes disa imazhesh amator, disa momente të xhirimeve të një formati televiziv të një kanali televiziv belg gjatë këtyre ditëve të para të nëntorit 2017 në Skrapar, në Kanionet e Osumit. Imazhet mjaft të vështira për t'u kapur pasi ruhet thuajse në çdo moment mbajtja larg mediave të tjera me enigmën televizive të formateve të tilla. Imazhet në vijim vijnë në Corovoda Online edhe në thleb sjellin sërisht në vëmendje bukuritë natyrore të Skraparit, në këtë rast, të Kanioneve të Osumit.

0 Responses for “ FOTO - Realizohet një pjesë e programit televiziv në Kanionet e Osumit ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social