• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Policia jep detajet e Aksidentit ku 24 vjeçarja nga Skrapari mbeti pa jetë.

Erinolda Isufaj - Imazh Rrjet Social
24 vjeçarja Erinolda Isufaj, ndërroi jetë ndërsa po trasportohej drejt spitalit  nga një aksident  i pak pas mesditës së 11.11.2017 ora 12:45 në afërsi të lokalitetit Çiflig, Lushnje . Policia ka dhënë detajet mbi ngjarjen e ndodhur në segmentin rrugor Lushnje - Berat, ndërsa pjesëtarë të familjes Isufaj, po udhëtonin me një mjet tip "Peugeot" drejt Skraparit. Drejtuesi i një mjeti që po trasportonte një bllok mermeri, sipas policisë ishte duke udhëtuar me shpejtësi 60 km/orë në një aks ku shpejtësia e lejueshme ishte 40 km/orë thanë raportet e para. Një manovrim i menjëhershëm i mjetit tip Kamion që drejtohej nga një 41 vjeçar me inicialet B.P. në momentet kur po hasej me mjetin tip Peogeot solli një frenim të fortë nga ku masivi bllok i mermerit që trasportohej në karroceri u rrëzua mbi rrugë fillimisht e më pas mbi mjetin ku udhëtonte 24 vjeçarja. 24 vjeçarja ishte pjesë e një formati televiziv investigativ të quajtur "Stop" si gazetare e programit që trasmetohet çdo ditë në një skerm kombëtar shqiptar Tv Klan. Ndërsa 3 shtetas të tjerë, 50, 50 dhe 29 vjeç ( reciprokisht prindërit e Erinoldës dhe 29 vjeçari ishte bashkëshorti i saj ) u trasportuan për në spitalin e traumës në Tiranë. Drejtuesi i kamionit 41 vjeçari me inicialet B.P. u ndalua nga Policia.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA