• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Skrapari Outdoor 4x4 - Serbët "gjejnë" Dodonën në Skrapar - FOTO

Në shumë paketa të sporteve Outdoor Skrapari është i përfshirë veçanërisht në sportet që kërkojnë rrugët natyrale të vështira të mjeteve 4x4. Relievi i ndërthurur i Skraparit në javën e dytë të tetorit 2017, ishte pjesë e një turi e Serbian Outdoor 4x4 që vizituan disa shtete ballkanike dhe që ndalën edhe në Skrapar. Duke ju referuar faqes zyrtare web, dhe disa imazheve të postuara në të nga ky tur, duken qartasi në ndalesa edhe qëndrimet në Kanionet e Skrapari apo Kulmak dhe zona të tjera të adrenalinës 4x4. Në njërin prej këtyre imazheve, "serbët gjejnë Orakullin e Dodonës" në Malin Tomorr Skrapar. E thënë në thonjëza kjo gjetje, pasi në të vërtetë, jepet një imazh i hartave elektronike nga një aplikacion PRO. Shohim me Corovoda Online disa imazhe nga Serbian Outdoor 4x4 në pamjet e bëra në Skrapar. Imazhet Corovoda Online / Kortezi Aleksandar VeljkovicAutentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA