BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapari "Zbret" në Tiranë - Festat e Nëntorit me një stendë "Made In Skrapari"

Posted on Saturday, November 25, 2017 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Pamje Arkiv 2017 - Çorovoda
Bashkia Skrapar do të prezantohet me një stendë të dedikuar produkteve, paketave turistike etj, që mbajnë markën "Prodhuar në Skrapar". Burime thanë më herët se gjatë ditëve të krenarisë kombëtare shqipëtare mes datave 28 dhe 29 nëntor në Tiranë mes produkteve dhe stendave të promove të çdo zone në Shqipëri do të instalohet edhe një hapësirë e dedikuar për Skraparin. Multimedia, Produkte, Imazhe, Atraksione Turistike e dhjetra pasuri të Skraparit të Natyrës dhe Traditave do të jenë paralelisht në Parakalimin e mijëra njërëzve në kryeqytetin e Shqipërisë, Tirana. Lëvizjet demografike gjatë 20 viteve të fundit në kryeqytetin e Shqipërisë, kanë sjellë një komunitet jo të vogël skraparasish që jetojnë e punojnë atje. Andaj ftesa e Corovoda Online me qëllimin për promovimin sa më të mirë të Skraparit shkon ndaj jush, për t'a vizituar nga afër e ndalur në Skraparin që "zbret" në Tiranë në këto festa nëntori 28 & 29 Nëntor 2017

0 Responses for “ Skrapari "Zbret" në Tiranë - Festat e Nëntorit me një stendë "Made In Skrapari"”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social