• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Sport - Përfundon takimi Skrapari - Albpetrol. Rezultatet dhe Klasifikimi pas Javës së 10-të i K2/ B

Ka përfunduar takimi i kësaj të diele 26 Nëntor 2017 mes Skrapari - Albpetrol me rezultatin 2:4 . Takimi që u luajt sot në 14:00 në Çorovodë ishte i vlefshëm për Javën e 10-të të Kategorisë së Dytë Grupi B, ndërsa ai i kthimit mes dy skuadrave do të jetë 28 prill 2017. Po sot u luajtën edhe takimet e tjera në grup. Shohim Rezultatet dhe Klasifikimin e përditësuar nga Corovoda Online pas kësaj jave të dhjetë
Domosdova Domosdova 1 - 0  Permeti Permeti
Këlcyra Këlcyra 3 - 1  Maliqi Maliqi
Oriku Oriku 6 - 1  Memaliaj Memaliaj
Gramozi Gramozi 0 - 2  Tepelena Tepelena
Elbasani Elbasani 1 - 1  Devolli Devolli
Skrapari Skrapari 2 - 4  Albpetrol Albpetrol
Delvina Delvina 2 - 0  Butrinti Butrinti


Renditja | Kategoria e dytë - B

Kategoria e dytë - Grupi B - Klasifikimi i deritanishëm
Poz Skuadra Pikët Ndeshje Fitore Barazime Humbje Shënuar Pësuar Diferenca Tavolinë
1 Oriku 24 10 8 0 2 27 12 15 0
2 Elbasani 22 10 6 4 0 17 5 12 0
3 Albpetrol 22 10 7 1 2 23 5 18 0
4 Butrinti 19 10 5 2 3 16 11 5 0
5 Delvina 18 10 6 0 4 20 15 5 0
6 Maliqi 16 10 5 1 4 16 14 2 0
7 Devolli 16 10 4 4 2 19 11 8 0
8 Këlcyra 16 10 5 1 4 15 10 5 0
9 Tepelena 13 10 4 1 5 11 15 -4 0
10 Domosdova 13 10 4 1 5 11 13 -2 0
11 Gramozi 8 10 2 2 6 9 14 -5 0
12 Permeti 6 10 2 0 8 9 22 -13 0
13 Memaliaj 6 10 2 0 8 6 25 -19 0
14 Skrapari 4 10 1 1 8 9 35 -26 0

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA