• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

VIDEO - Qëndra Kulturore e Fëmijëve Poliçan sjell një urim ndryshe për Festat e Nëntorit

Përmes një video të hedhur në rrjet, urimi Kuq e Zi vjen ndryshe edhe nga Poliçani. Stafi i bashkisë dhe Qëndra Kulturore e Fëmijëve të Bashkisë Poliçan zgjodhëm një urim përmes këngës "Për të shtrenjtin Poliçan" një version i përpunuar i kënduar më herët nga tenori Kastriot Tusha. Video u hodh pasditen e vonë të së hënës në rrjetin YouTube. Në gjithë Shqipërinë atmosfera e 28 dhe 29 Nëntorit pritet me aktivitete dhe urime për festën e mbarë Shqipëtarëve të Pavarësisë dhe Çlirimit. Ndjekim Videon në bashkëngjitje.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA