BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

VIDEO - Qëndra Kulturore e Fëmijëve Poliçan sjell një urim ndryshe për Festat e Nëntorit

Posted on Monday, November 27, 2017 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Përmes një video të hedhur në rrjet, urimi Kuq e Zi vjen ndryshe edhe nga Poliçani. Stafi i bashkisë dhe Qëndra Kulturore e Fëmijëve të Bashkisë Poliçan zgjodhëm një urim përmes këngës "Për të shtrenjtin Poliçan" një version i përpunuar i kënduar më herët nga tenori Kastriot Tusha. Video u hodh pasditen e vonë të së hënës në rrjetin YouTube. Në gjithë Shqipërinë atmosfera e 28 dhe 29 Nëntorit pritet me aktivitete dhe urime për festën e mbarë Shqipëtarëve të Pavarësisë dhe Çlirimit. Ndjekim Videon në bashkëngjitje.

0 Responses for “ VIDEO - Qëndra Kulturore e Fëmijëve Poliçan sjell një urim ndryshe për Festat e Nëntorit”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social