BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Zjarr në një Banesë pranë lagjes 2 Dhjetori - Zjarrëfikset në Kohë - Shpëton një fëmijë FOTO

Posted on Tuesday, December 26, 2017 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Rreth orës 08:00 të mëngjesit së kësaj të marte 26 dhjetor 2017 në një banesë, në katin e parë të një pallati pranë lagjes 2 Dhjetori në Çorovodë, u panë flakë të rëna. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit por ne po shkojmë me disa imazhe në kohë reale që vijnë për Corovoda Online. Sipas informacionit paraprak, një vajzë e vogël është shpëtuar ndërsa dëmet janë vetë materiale. Në banesë, burime thanë se banonte edhe një person me aftësi të ndryshme. I menjëhershëm ka qënë reagimi i zjarrfikses dhe urgjencës spitalore.
Corovoda Online shkon përmes fotove të ardhura në kohë reale kur ora lokale në këtë çast shënon 08:30 Imazhet Kredit për Corovoda Online S.M


0 Responses for “ Zjarr në një Banesë pranë lagjes 2 Dhjetori - Zjarrëfikset në Kohë - Shpëton një fëmijë FOTO”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social