• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Zjarr në një Banesë pranë lagjes 2 Dhjetori - Zjarrëfikset në Kohë - Shpëton një fëmijë FOTO

Rreth orës 08:00 të mëngjesit së kësaj të marte 26 dhjetor 2017 në një banesë, në katin e parë të një pallati pranë lagjes 2 Dhjetori në Çorovodë, u panë flakë të rëna. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit por ne po shkojmë me disa imazhe në kohë reale që vijnë për Corovoda Online. Sipas informacionit paraprak, një vajzë e vogël është shpëtuar ndërsa dëmet janë vetë materiale. Në banesë, burime thanë se banonte edhe një person me aftësi të ndryshme. I menjëhershëm ka qënë reagimi i zjarrfikses dhe urgjencës spitalore.
Corovoda Online shkon përmes fotove të ardhura në kohë reale kur ora lokale në këtë çast shënon 08:30 Imazhet Kredit për Corovoda Online S.M


Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA