• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Zjarr në një Banesë pranë lagjes 2 Dhjetori - Zjarrëfikset në Kohë - Shpëton një fëmijë FOTO

Rreth orës 08:00 të mëngjesit së kësaj të marte 26 dhjetor 2017 në një banesë, në katin e parë të një pallati pranë lagjes 2 Dhjetori në Çorovodë, u panë flakë të rëna. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit por ne po shkojmë me disa imazhe në kohë reale që vijnë për Corovoda Online. Sipas informacionit paraprak, një vajzë e vogël është shpëtuar ndërsa dëmet janë vetë materiale. Në banesë, burime thanë se banonte edhe një person me aftësi të ndryshme. I menjëhershëm ka qënë reagimi i zjarrfikses dhe urgjencës spitalore.
Corovoda Online shkon përmes fotove të ardhura në kohë reale kur ora lokale në këtë çast shënon 08:30 Imazhet Kredit për Corovoda Online S.M


Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA