• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovodë - Gjendet pa jetë një shtetas rreth të 70-ve. Dyshohet se kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë

Pamje nga Çorovoda - Arkiv
Një shtetas rreth të 70-ve është gjetur pa jetë në Çorovodë. Sipas burimeve të Corovoda Online, blogut të vetëm lokal që përpiqet të sjellë disi informacionin lokal, shtetasi me inicialet Z.L. kishte ndërruar jetë brenda banesës së tij disa ditë më parë, por fakti që jetonte i vetëm ( një ndër dramat sociale ) nuk është mundur të kuptohej mungesa e tij më parë ndërsa sot rreth paradites së vonë thonë burime është gjetur trupi i pajetë. Ngjarja ka ndodhur në Çorovodë, këtë të martë 26 dhjetor 2017. Corovoda Online momentalisht nuk ka një deklarim zyrtar por dyshohet se vdekja e 70 - vjeçarit mund të ketë ndodhur 2 ditë më parë, besohet për shkaqe natyrore por duhet të presim edhe versionin zyrtar që pritet të publikohet nga Policia së paku ditën e nesërme në portalin zyrtar
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA