• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovodë Një shtetas gjendet pa jetë pas disa orë kërkimesh - Dyshimi: Ngjarja Aksidentale

Në pasditen e vonë të së premtes 8 dhjetor 2017, trupi i pajetë i një shtetasi me inicialet Ç.L. u gjet në afërsi të një kanali me ujë pranë një lokaliteti periferik në Çorovodë. Sipas raportit paraprak postuar në rrjetin tonë social fillimisht mbrëmjen e së premtes, burime thanë se shtetasi mund të jetë rrëzuar aksidentalisht. Në mbrëmjen e vonë trupi i të ndjerit u trasportua pranë Spitalit Çorovodë por nuk ka shumë detaje mbi rastin ndërsa pritet edhe një raport paraprak i policisë vendore. Shtetasi rreth 70-ve njihej si një njeri i thjeshtë dhe punëtor që gëzonte reputacion pozitiv mes banorëve të qytetit të vogël të Çorovodës. Trupi i pajetë u gjet rreth orës 16:00 - 17:00 të pasdites së djeshme 8 dhjetor 2017, në skaje të lagjes "Hasan Seitaj".
UPDATE: ora 19:30 - 9 dhjetor 2017
Ka mbërritur edhe reagimi i Policisë mbi ngjarjen. Në njoftim thuhet:

Më datë 08.12.2017, rreth  orës 17:00 në Sallën Operative ka mbërritur një telefonatë se një shtetas është konstatuar nga të afërmit e tij i mbytur në një kanal uji në lagjen "Hasan Seitaj", Skrapar. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, grupi hetimor dhe eksperti mjeko-ligjor ku kanë konstatuar se: Shtetasi Ç. L, 76 vjeç, dyshohet të ketë rrëshkitur, duke u rrëzuar në kanalin me uji pranë banesës së tij.
Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër. Shkaku paraprak i humbjes së jetës dyshohet nga mbytja në ujë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes

Imazh me karakter ilustrues - Jo domosdoshmërisht lidhet me përmbajtjen / Corovoda Online
 

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA