• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Falsifikoi një vertetim pronësie - Në Prokurorinë Berat, materiale hetimore për një shtetase nga Therepeli, Skrapar

Pamje nga Skrapari - Imazhi ka karakter ilustrativ - Jodomosdoshmerisht lidhet me kontektin
Përmes një informacioni zyrtar të publikuar nga Policia, seksioni kundër krimit ekonomik e financiar ka depozituar pranë Prokurorisë Berat duke referuar materiale për një shtetase 54 vjeçare, nga Skrapari Banuese në Therepel, thuhet në njoftimin e shpërndarë për mediat. Sipas Policisë më datë 11 dhjetor 2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për një shtetase vjeç 54, banuese në fshatin Therepel Skrapar, pasi dyshohet se në vitin 2017, thuhet në njoftim, në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Berat, ka vënë në përdorim një certifikatë për vërtetim pronësie të falsifikuar për rreth 180 m² tokë, pronë e një shtetasi tjetër banues në Tiranë. Lajmi u publikua fillimisht në faqen zyrtare të Policisë së shtetit këtë të martë 12 dhjetor 2017.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA