• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Falsifikoi një vertetim pronësie - Në Prokurorinë Berat, materiale hetimore për një shtetase nga Therepeli, Skrapar

Pamje nga Skrapari - Imazhi ka karakter ilustrativ - Jodomosdoshmerisht lidhet me kontektin
Përmes një informacioni zyrtar të publikuar nga Policia, seksioni kundër krimit ekonomik e financiar ka depozituar pranë Prokurorisë Berat duke referuar materiale për një shtetase 54 vjeçare, nga Skrapari Banuese në Therepel, thuhet në njoftimin e shpërndarë për mediat. Sipas Policisë më datë 11 dhjetor 2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për një shtetase vjeç 54, banuese në fshatin Therepel Skrapar, pasi dyshohet se në vitin 2017, thuhet në njoftim, në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Berat, ka vënë në përdorim një certifikatë për vërtetim pronësie të falsifikuar për rreth 180 m² tokë, pronë e një shtetasi tjetër banues në Tiranë. Lajmi u publikua fillimisht në faqen zyrtare të Policisë së shtetit këtë të martë 12 dhjetor 2017.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA