• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport - Delvina "rreh" Skraparin me rezultatin e thellë - Ja rezultatet e ndeshjeve të luajtura sot në K2/B

Janë luajtur sot, e dielë 17 dhjetor 2017 takimet e javës së 12të të Kategorisë së Dytë në Grupin B. Takimi që u mbyll para pak minutash  përfundoi me rezultatin e thellë 7:1 duke pësuar kështu një tjetër humbje që e mban Skraparin në fund të tabelës së klasifikimit.
Po sot, duke përjashtuar Albpetrol që kishte pushim, u luajtën edhe takimet e tjera që dhanë këto në grupin tonë, ndeshje të cilat dhanë këto rezultate:
Elbasani - Memaliaj     ( 4 - 1 )
Delvina - Skrapari        ( 7 - 1 )
Oriku - Përmeti            ( 2 - 0 )
Domozdova - Butrinti ( 0 - 2 )
Gramozi - Maliqi          ( 1 - 3 )
Devolli - Tepelena        ( 1 - 0 )
Tabela e klasifikimit kryesohet nga Elbasani, Albpetrol, Oriku dhe Butrinti, ndërsa në fund të tabelës, Përmeti dhe Memaliaj me 6 pikë, Gramozi 5 dhe Skrapari 4 pikë.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA