• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

VIDEO - Qindra qirinj lutje ndizen në Rejkjavik, Islandë - Tribut për Klevis Sula / FOTO

Homazhe në Rejkjavik Islandë / 17.12.2017 Tribut për Klevis Sula
Rreth orës lokale në Rejkjavik 17:00 ( në Shqipëri 18:00 ) me qindra qirinj e në lutje shumë islandezë u mblodhën mbrëmbjen e kësaj të diele 17 dhjetor 2017. Të ftuar më herët përmes një rrjeti social, për një Homazh në nderim të djaloshit 20 vjeçar Klevis Sula i cili humbi jetën pas plagëve të marra nga një 25 vjeçar nga Islanda mëngjesin e 3 dhjetorit 2017. Corovoda Online sjell pa koment një video të shkurtër, ku edhe shoqëria islandeze nderon kujtimin e Klevis Sula. I riu u përcoll në banesën e fundit rreth orës 10:00 të kësaj të diele, në një ceremoni mortore ku morën pjesë qindra e qindra vetë dhe që i dhanë Lamtumirën djaloshit nga Skrapari. Ndjekim pa koment disa plane video nga Tributi i Shoqërisë Civile në Rejkjavik, Islandë për Klevis Sula.
VIDEOFOTO
Foto nga Homazhet e Kryera mbremjen e së dielës 17 dhjetor 2017 në Islandë


Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA