• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Mbërrin 2018 - Kryetari i Bashkisë Poliçan Uron bashkëqytetarët

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Kryetari i Bashkisë Poliçan, Adriatik Zotkaj ka uruar me rastin e festave, mbërritjen e 2018. Në urim thuhet:
Gezuar 2018 -ten!
Ardhtè i bardhè ...
Urim im i veçante shkon per te gjithe ata qe kete darke nuk mund te gezojne sepse nuk mund te mbushin tavolinat si shume te tjere, per ata qe nuk mund te festojne sepse jane te semure apo te pamundur .
Nje falenderim dhe lutje per te gjithe Ju qe gjate 2017 por dhe me heret, keni qene pjese e gjithckaje qe me secilin prej jush mund te ndaj. Faleminderit per dashurine pa kufij te familjes time dhe femijeve te mi te mrekullueshem.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA