• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Një 26 vjeçar nga Gjerbësi, Skrapar në kërkim nga Policia e Komisariatit Gramsh - Dyshohet Vjedhje në Grup

Pamje Nga Gramshi
Një shtetas 26 vjeçar me inicialet I.F. banues në fshatin Gjerbës, Skrapar është në kërkim. Kanë qënë uniformat blu të Komisariatit të Policisë Gramsh që kanë shpallur në kërkim 26 vjeçarin nga Skrapari si dhe një shtetas të dytë 28 vjeçar, nga Tirana me inicialet R.C. Kërkesa për ndalim të tyre ka ardhur pasi një person i tretë 39 vjeçar me inicialet A.B. u arrestua në kushte flagrance natën e 1 janarit 2018. Të tre shtetasit në bashkëpunim me njëri tjetrin, në një banesë pranë lagjes "Sporti", Gramsh kanë vjedhur një shumë lekësh, një shumë eurosh, një orë dore Rolex dhe disa bizhuteri. Policia e Gramshit pranë vendndodhjes në cilësinë e provës materiale bllokoi një automjet, një kapuç, dy palë doreza natriban, 12 fasheta plastike, 3 maska, 1 palë paruke dhe 1 levë
©Corovoda Online 

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA