• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Lushnje - Ndalohet një 32 vjeçar nga Skrapari Me vehte Doza lëndësh Narkotike

Corovoda Online duke ju referuar një informacioni të Drejtorisë Vendore të Policisë Fier / Seksioni për narkotikët citon se një shtetas rreth 32 vjeç nga Skrapari u ndalua në 3 shkurt 2018. Sipas Policisë 32 vjeçari banues në Spatharë një lokalitet i Skraparit u ndalua në fshatin Fier Shegan në Lushnje. Gjatë një kontrolli operativ policia i kapi dhe bllokoi në cilësinë e provës materiale 2 doza lëndësh narkotike të llojit Cannabis Sativa. Po sipas policisë, në një njoftim zyrtar, një ditë më vonë 4 shkurt 2018 blutë i kanë referuar materialet Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Lushnje për veprën e përfshirë në Kodin Penal sipas neneve 283/1 dhe 286.
©Corovoda Online / Imazh Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA