BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Lushnje - Ndalohet një 32 vjeçar nga Skrapari Me vehte Doza lëndësh Narkotike

Posted on Monday, February 05, 2018 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Corovoda Online duke ju referuar një informacioni të Drejtorisë Vendore të Policisë Fier / Seksioni për narkotikët citon se një shtetas rreth 32 vjeç nga Skrapari u ndalua në 3 shkurt 2018. Sipas Policisë 32 vjeçari banues në Spatharë një lokalitet i Skraparit u ndalua në fshatin Fier Shegan në Lushnje. Gjatë një kontrolli operativ policia i kapi dhe bllokoi në cilësinë e provës materiale 2 doza lëndësh narkotike të llojit Cannabis Sativa. Po sipas policisë, në një njoftim zyrtar, një ditë më vonë 4 shkurt 2018 blutë i kanë referuar materialet Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Lushnje për veprën e përfshirë në Kodin Penal sipas neneve 283/1 dhe 286.
©Corovoda Online / Imazh Arkiv

0 Responses for “ Lushnje - Ndalohet një 32 vjeçar nga Skrapari Me vehte Doza lëndësh Narkotike”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social