• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Lushnje - Ndalohet një 32 vjeçar nga Skrapari Me vehte Doza lëndësh Narkotike

Corovoda Online duke ju referuar një informacioni të Drejtorisë Vendore të Policisë Fier / Seksioni për narkotikët citon se një shtetas rreth 32 vjeç nga Skrapari u ndalua në 3 shkurt 2018. Sipas Policisë 32 vjeçari banues në Spatharë një lokalitet i Skraparit u ndalua në fshatin Fier Shegan në Lushnje. Gjatë një kontrolli operativ policia i kapi dhe bllokoi në cilësinë e provës materiale 2 doza lëndësh narkotike të llojit Cannabis Sativa. Po sipas policisë, në një njoftim zyrtar, një ditë më vonë 4 shkurt 2018 blutë i kanë referuar materialet Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Lushnje për veprën e përfshirë në Kodin Penal sipas neneve 283/1 dhe 286.
©Corovoda Online / Imazh Arkiv

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA