• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovoda pret mëngjesin e së martës - Rreshjet e borës pritet të "veshin" qytetin - Parashikimi

Moti mesa duket do të jetë kryefjalë deri në mesjavë së paku për Skraparin e këtyre ditëve të fundit të shkurtit 2018. Në Çorovodë e hëna 26 shkurt 2018 do ketë alternime të rreshjeve ku kryesisht do të dominojnë rreshjet e shiut, edhe pse në mëngjes herët priten pak rreshje bore. Rreshjet më të shumta të borës do priten nga ora 20:00 e së hënës e deri së paku rreth orës 11:30 e mesditës së të mërkurës ku gjatë këtij intervali do të ketë vetëm borë. Kështu parasheh një shërbim meteorologjik. E thënë ndryshe mëngjesi i së martës pritet të zbardh qytetin e vogël, që si shumë qytete të tjera "borën" po e presim si festim përpos temperaturave të ulta që do të ketë moti.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA