• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Çorovoda pret mëngjesin e së martës - Rreshjet e borës pritet të "veshin" qytetin - Parashikimi

Moti mesa duket do të jetë kryefjalë deri në mesjavë së paku për Skraparin e këtyre ditëve të fundit të shkurtit 2018. Në Çorovodë e hëna 26 shkurt 2018 do ketë alternime të rreshjeve ku kryesisht do të dominojnë rreshjet e shiut, edhe pse në mëngjes herët priten pak rreshje bore. Rreshjet më të shumta të borës do priten nga ora 20:00 e së hënës e deri së paku rreth orës 11:30 e mesditës së të mërkurës ku gjatë këtij intervali do të ketë vetëm borë. Kështu parasheh një shërbim meteorologjik. E thënë ndryshe mëngjesi i së martës pritet të zbardh qytetin e vogël, që si shumë qytete të tjera "borën" po e presim si festim përpos temperaturave të ulta që do të ketë moti.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA