BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Tomorr - Pësoi defekt mjeti me të cilin udhëtonin - 5 shtetas trasportohen me helikopter

Posted on Sunday, April 22, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Në mbrëmjen e së shtunës 5 persona u trasportuan për në Tiranë nëpërmjet një helikopteri. Sipas raporteve, shtetasit prej disa orësh po qëndronin në Malin Tomorr, pasi mjeti me të cilin po udhëtonin pësoi një defekt. Në orët e mbrëmjes, një helikopter i Ministrisë së Mbrojtjes trasportoi drejt Tiranës të 5 shtetasit, në gjendje të mirë shëndetësore. Lajmi në 21 Prill 2018,
© Corovoda Online 

0 Responses for “ Tomorr - Pësoi defekt mjeti me të cilin udhëtonin - 5 shtetas trasportohen me helikopter”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social