BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Dhuna në Familje - Skrapar - Arrestohet një 24 vjeçar - Dhunonte të emën

Posted on Sunday, May 06, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Forca të Policisë në Skrapar kanë arrestuar një shtetas 24 vjeçar. Ngjarje mbi të cilën u krye arresti datoi një ditë më parë 05.05.2018. Ngjarja raportohet e ndodhur në Sharovë, një lokalitet pranë Çorovodës. Sipas informacionit zyrtar, 24 vjeçari banues në fshatin Sharovë u arrstua pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij një grua 51 vjeçare kjo e fundit. Ngjarja paraprakisht bie ndesh me nenin 130/a të Kodit Penal. Sipas kësaj reference, i ndaluari 24 vjeçar mund të dënohet deri në dy vite heqje lirie.
©Corovoda Online

0 Responses for “ Dhuna në Familje - Skrapar - Arrestohet një 24 vjeçar - Dhunonte të emën ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social