• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Dhuna në Familje - Skrapar - Arrestohet një 24 vjeçar - Dhunonte të emën

Forca të Policisë në Skrapar kanë arrestuar një shtetas 24 vjeçar. Ngjarje mbi të cilën u krye arresti datoi një ditë më parë 05.05.2018. Ngjarja raportohet e ndodhur në Sharovë, një lokalitet pranë Çorovodës. Sipas informacionit zyrtar, 24 vjeçari banues në fshatin Sharovë u arrstua pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij një grua 51 vjeçare kjo e fundit. Ngjarja paraprakisht bie ndesh me nenin 130/a të Kodit Penal. Sipas kësaj reference, i ndaluari 24 vjeçar mund të dënohet deri në dy vite heqje lirie.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA