• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Dhuna në Familje - Skrapar - Arrestohet një 24 vjeçar - Dhunonte të emën

Forca të Policisë në Skrapar kanë arrestuar një shtetas 24 vjeçar. Ngjarje mbi të cilën u krye arresti datoi një ditë më parë 05.05.2018. Ngjarja raportohet e ndodhur në Sharovë, një lokalitet pranë Çorovodës. Sipas informacionit zyrtar, 24 vjeçari banues në fshatin Sharovë u arrstua pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij një grua 51 vjeçare kjo e fundit. Ngjarja paraprakisht bie ndesh me nenin 130/a të Kodit Penal. Sipas kësaj reference, i ndaluari 24 vjeçar mund të dënohet deri në dy vite heqje lirie.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA