• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Kakrukë, Skrapar - Vetvaret një 68 vjeçar - Dyshohet se ngjarja ka ndodhur në kushte depresive

Kakrukë - Skrapar / Pamje Arkiv
Një shtetas rreth 68 vjeç, me inicialet B.B. u gjet pa jetë një ditë më parë në një lokalitet të quajtur Kakrukë, Skrapar. Shtetasi u gjet i vetvarur në një pemë pranë varrezave lokale të Kakrukës ku banonte. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur në kushte depresive. Sipas disa raporteve të Corovoda Online shtetasi prej disa kohësh shfaqte probleme që derivonin nga konteksti familjar. Sipas versionit zyrtar të policisë, mbi këtë ngjarje thuhet se shtetasi ishte i sëmurë mendor. Po sipas policisë materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat. Ngjarja ndodhi të mërkurën 30 maj 2018 ndërsa gjatë të enjtes u krye rituali mortor.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA