• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Niseshin drejt Skraparit - Turisti austriak aksidentohet në aksin rrugor Berat - Poliçan

Një shtetas i huaj nga Austria u aksidentua rreth mesditës së të hënës 28 maj 2018. Pjesë e një grupi prej 5 motorçiklistësh njëri prej tyre u aksidentua në vendin e quajtur "Çezma e Thatë" një lokalitet i njohur në aksin rrugor Berat - Poliçan. Aksidenti erdhi pas përplasjes gjatë udhëtimit me një mjet të rëndë transporti. Turistët austriak ishin nisur në grup për të vizituar Skraparin. Shtetasi si pasojë e aksidentit mbeti i plagosur rëndë. Ai u trasportua fillimisht në Spitalin Rajonal Berat, por më pas për mjekim më të specializuar u trasportua drejt Tiranës, për në Spitalin e Traumës. 28 vjeçari nga Austria P.B. mbeti i plagosur ndërsa drejtonte një motor tip Bmw.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA