BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Niseshin drejt Skraparit - Turisti austriak aksidentohet në aksin rrugor Berat - Poliçan

Posted on Monday, May 28, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Një shtetas i huaj nga Austria u aksidentua rreth mesditës së të hënës 28 maj 2018. Pjesë e një grupi prej 5 motorçiklistësh njëri prej tyre u aksidentua në vendin e quajtur "Çezma e Thatë" një lokalitet i njohur në aksin rrugor Berat - Poliçan. Aksidenti erdhi pas përplasjes gjatë udhëtimit me një mjet të rëndë transporti. Turistët austriak ishin nisur në grup për të vizituar Skraparin. Shtetasi si pasojë e aksidentit mbeti i plagosur rëndë. Ai u trasportua fillimisht në Spitalin Rajonal Berat, por më pas për mjekim më të specializuar u trasportua drejt Tiranës, për në Spitalin e Traumës. 28 vjeçari nga Austria P.B. mbeti i plagosur ndërsa drejtonte një motor tip Bmw.
© Corovoda Online

0 Responses for “ Niseshin drejt Skraparit - Turisti austriak aksidentohet në aksin rrugor Berat - Poliçan ”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social