• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Niseshin drejt Skraparit - Turisti austriak aksidentohet në aksin rrugor Berat - Poliçan

Një shtetas i huaj nga Austria u aksidentua rreth mesditës së të hënës 28 maj 2018. Pjesë e një grupi prej 5 motorçiklistësh njëri prej tyre u aksidentua në vendin e quajtur "Çezma e Thatë" një lokalitet i njohur në aksin rrugor Berat - Poliçan. Aksidenti erdhi pas përplasjes gjatë udhëtimit me një mjet të rëndë transporti. Turistët austriak ishin nisur në grup për të vizituar Skraparin. Shtetasi si pasojë e aksidentit mbeti i plagosur rëndë. Ai u trasportua fillimisht në Spitalin Rajonal Berat, por më pas për mjekim më të specializuar u trasportua drejt Tiranës, për në Spitalin e Traumës. 28 vjeçari nga Austria P.B. mbeti i plagosur ndërsa drejtonte një motor tip Bmw.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA