BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapar - Ngjarja dyshohet si aksidentale - Një shtetas gjendet pa jetë mbrëmjen e së shtunës

Posted on Sunday, May 27, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Pamje Arkiv - Corovoda Online
Një shtetas u gjet pa jetë mbrëmjen e vonë të së shtunës 26 maj 2018. Jozyrtarisht, burime thanë se trupi i pajetë u gjet pranë një kanali ujor, në periferi të Çorovodës, në dalje të lagjes "Hasan Seitaj", një prej lagjeve të qytetit. Shtetasi me inicialet Gj.Q.  rreth 51 vjeç dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e një ngjarje aksidentale ndonse në fillim javë pritet të publikohet edhe raporti zyrtar mbi ngjarjen.
©Corovoda Online / Informacion jozyrtar

0 Responses for “ Skrapar - Ngjarja dyshohet si aksidentale - Një shtetas gjendet pa jetë mbrëmjen e së shtunës”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social