• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport - Skrapari luan ndeshjen e fundit për K2/B - Ndeshja e djeshme i dha fitoren 2 - 3 Skraparit

Skrapari ka siguruar një tjetër fitore në ndeshjet e Kategorisë së dytë Grupi B. Kështu ditën e djeshme, 12 Maj 2018 në orën 17:00 u luajt takimi Domozdova - Skrapari. Kjo ndeshje u mbyll me rezultatin 2 - 3 duke e pozicionuar Skraparin në mes tabelë klasifikimi me 32 pikë. Kjo është edhe ndeshja e fundit për këtë sezon 2017-2018. Po dje, të shtunën u luajt edhe takimi Gramozi - Përmeti i cili u blyll me rezultatin 3 - 1. Në statistika, Skrapari këtë sezon arriti 10 fitore, 2 barazime dhe 14 humbje në 26 ndeshje të luajtura. Fazën e parë (2017) Skrapari nuk pati rezultate të kënaqshme por nisja e fazës së dytë (2018)  filloi ti jepte një tjetër rrjedhë sportit vendas. Kjo e dielë, 13 maj 2018 pritet të sjell edhe konfigurimin e plotë të tabelës së klasifikimit duke qënë se priten të luhen edhe 5 takime të grupit tonë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA