• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Gazsjellësi - Punimet vijojnë në Qafën e Martës - Gjurma e gazsjellësit lidh Korçën me Skraparin

Përmes një postimi të shkurtër në një rrjet social, kompania T.A.P. ( Trans Adriatic Pipeline) publikoi një ditë më parë 16.06.2018 disa imazhe. Në përshkrimin tekst që bashkëshoqëronte foto, thuhej se punimet po vijojnë në një prej lartësive më mëdha në afro 2.100 metra mbi nivel deti.
Punimet për ndërtimin e TAP kanë arritur në pikën më të lartë të të gjithë gazsjellësit, nga kufiri turko-grek e deri në Itali. Punimet për hapjen e gjurmës po vijojnë në Qafën e Martës (që lidh krahinën e Skraparit me atë të Korçës) në lartësi mbi 2,100 metra mbi nivelin e detit.©Corovoda Online / FB / TAP - Shqipëri

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA