• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Poliçan - Një shtetas 69 vjeçar gjendet pa jetë - Ngjarja Aksidentale - Kishte shkuar për të mbledhur çaj

Sipas policisë, një 69 vjeçar nga fshati Kapinovë, pjesë e njësisë juridiksionale të Bashkisë Poliçan u gjet nga të afërm pa jetë. Sipas njoftimit zyrtar ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur "Grepi i Sterrës" dhe i referohet zhvillimeve të ngjarjes së djeshme 24 qershor 2018. Shtetasi 69 vjeçar me inicialet H.G. banues në Poliçan sipas policisë, dyshohet se duke mbledhur çaj në mal të jetë aksidentuar për vdekje nga rrëshqitja nga një shkëmb. Kanë qënë familjarët që kanë gjetur viktimën. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë Berat.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA