BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Sipas Portalit - 6 Vende Vakante janë për Skraparin - Infermierë për 4 njësi administrative

Posted on Thursday, June 07, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Në një monitorim në web, sipas Corovoda Online të paktën 6 vende vakante rezultojnë në një portal qveritar. Portali Infermierë Për Shqipërinë ka postuar më herët shpallje për aplikime në pozicionin e Infermierit në 4 Njësi Administrative. Aplikimet vijojnë deri në datën 25 qershor 2018 citohet në portal, ndërsa kanë nisur këto aplikime prej 5 qershorit. Sikundërse thuhet në njoftim ( gjendet në këtë lidhje duke klikuar këtu ) 6 vendet vakante do të jenë për Shërbimin parësor në Qëndrat Shëndetësore Gjerbës, Zhepë, Leshnje dhe Potom në Skrapar. 
©Corovoda Online

0 Responses for “ Sipas Portalit - 6 Vende Vakante janë për Skraparin - Infermierë për 4 njësi administrative”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social