• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sipas Portalit - 6 Vende Vakante janë për Skraparin - Infermierë për 4 njësi administrative

Në një monitorim në web, sipas Corovoda Online të paktën 6 vende vakante rezultojnë në një portal qveritar. Portali Infermierë Për Shqipërinë ka postuar më herët shpallje për aplikime në pozicionin e Infermierit në 4 Njësi Administrative. Aplikimet vijojnë deri në datën 25 qershor 2018 citohet në portal, ndërsa kanë nisur këto aplikime prej 5 qershorit. Sikundërse thuhet në njoftim ( gjendet në këtë lidhje duke klikuar këtu ) 6 vendet vakante do të jenë për Shërbimin parësor në Qëndrat Shëndetësore Gjerbës, Zhepë, Leshnje dhe Potom në Skrapar. 
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA