• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vajza nga Skrapari fiton Kurorën e Miss Intercontinental Albania 2018 - FOTO / VIDEO

Amela Kadiu - Përpunim Grafik Corovoda Online
Ajo quhet Amela Kadiu dhe do të përfaqësoj Shqipërinë në Argjentinë në spektaklin Miss Intercontinental 2018. Vajza nga Skrapari u shpall këtë fundjavë fituese e çmimit të madh në eventin që mbahet për herë të parë në Shqipëri dhe që këtë vit u zhvillua në Shëngjin. Menjëherë pas fitores Amela tha se ndihej krenare për çmimin dhe se besonte se do të arrij rezultat në Argjentinë. Ajo tha se pretendonte maksimumi deri në 3 vendet e para që në fillim të eventit por se nuk e priste të fitonte çmimin e parë. Një video pasqyroi fillimisht në rrjetin instagram disa momente të shpalljes së Miss Intercontinental Albania 2018 ndërsa Corovoda Online publikon këto momente në vijim. Corovoda Online i uron suksese bukuroshes së Skraparit Amela Kadiu. Ju po ndiqni Corovoda Online, shtëpinë më të madhe të lajmit lokal në Skrapar. Eventi u mbajt këtë fundjavë 11 gusht 2018 në Shqipëri.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA