• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Vajza nga Skrapari fiton Kurorën e Miss Intercontinental Albania 2018 - FOTO / VIDEO

Amela Kadiu - Përpunim Grafik Corovoda Online
Ajo quhet Amela Kadiu dhe do të përfaqësoj Shqipërinë në Argjentinë në spektaklin Miss Intercontinental 2018. Vajza nga Skrapari u shpall këtë fundjavë fituese e çmimit të madh në eventin që mbahet për herë të parë në Shqipëri dhe që këtë vit u zhvillua në Shëngjin. Menjëherë pas fitores Amela tha se ndihej krenare për çmimin dhe se besonte se do të arrij rezultat në Argjentinë. Ajo tha se pretendonte maksimumi deri në 3 vendet e para që në fillim të eventit por se nuk e priste të fitonte çmimin e parë. Një video pasqyroi fillimisht në rrjetin instagram disa momente të shpalljes së Miss Intercontinental Albania 2018 ndërsa Corovoda Online publikon këto momente në vijim. Corovoda Online i uron suksese bukuroshes së Skraparit Amela Kadiu. Ju po ndiqni Corovoda Online, shtëpinë më të madhe të lajmit lokal në Skrapar. Eventi u mbajt këtë fundjavë 11 gusht 2018 në Shqipëri.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA