• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Vajza nga Skrapari fiton Kurorën e Miss Intercontinental Albania 2018 - FOTO / VIDEO

Amela Kadiu - Përpunim Grafik Corovoda Online
Ajo quhet Amela Kadiu dhe do të përfaqësoj Shqipërinë në Argjentinë në spektaklin Miss Intercontinental 2018. Vajza nga Skrapari u shpall këtë fundjavë fituese e çmimit të madh në eventin që mbahet për herë të parë në Shqipëri dhe që këtë vit u zhvillua në Shëngjin. Menjëherë pas fitores Amela tha se ndihej krenare për çmimin dhe se besonte se do të arrij rezultat në Argjentinë. Ajo tha se pretendonte maksimumi deri në 3 vendet e para që në fillim të eventit por se nuk e priste të fitonte çmimin e parë. Një video pasqyroi fillimisht në rrjetin instagram disa momente të shpalljes së Miss Intercontinental Albania 2018 ndërsa Corovoda Online publikon këto momente në vijim. Corovoda Online i uron suksese bukuroshes së Skraparit Amela Kadiu. Ju po ndiqni Corovoda Online, shtëpinë më të madhe të lajmit lokal në Skrapar. Eventi u mbajt këtë fundjavë 11 gusht 2018 në Shqipëri.

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA