• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

51 vjeçari pësoi disa fraktura - Sharovë - Aksidentohet një punonjës i gazsjellësit - Shtetasi jashtë rrezikut

 Imazh Ilustrativ - Pamje nga Corovoda ©Corovoda Online - shtator 2018
Një shtetas 51 vjeçar u pësoi një frakturë gjatë punës të dielën e 16 Shtatorit 2018. Ngjarja ndodhi në Sharovë, një lokalitet i afërt me Çorovodën, ndërsa 51 vjeçari me inicialet A.B. punonte për një kompani kontraktuale të gazsjellësit. Sipas burimeve të policisë, shtetasi ishte duke punuar dhe ndërsa po vendoste një pompë u aksidentua në gjymtyrën e poshtme duke pësuar fraktura. Policia tha paraprakisht se gjendja e 51 vjeçarit pas transportit për në Spital ishte jashtë rrezikut, ndërsa Policia do të vijonte punën për zbardhjen e rrethanave të qarta të aksidentit. Informacioni zyrtar.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA