• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

51 vjeçari pësoi disa fraktura - Sharovë - Aksidentohet një punonjës i gazsjellësit - Shtetasi jashtë rrezikut

 Imazh Ilustrativ - Pamje nga Corovoda ©Corovoda Online - shtator 2018
Një shtetas 51 vjeçar u pësoi një frakturë gjatë punës të dielën e 16 Shtatorit 2018. Ngjarja ndodhi në Sharovë, një lokalitet i afërt me Çorovodën, ndërsa 51 vjeçari me inicialet A.B. punonte për një kompani kontraktuale të gazsjellësit. Sipas burimeve të policisë, shtetasi ishte duke punuar dhe ndërsa po vendoste një pompë u aksidentua në gjymtyrën e poshtme duke pësuar fraktura. Policia tha paraprakisht se gjendja e 51 vjeçarit pas transportit për në Spital ishte jashtë rrezikut, ndërsa Policia do të vijonte punën për zbardhjen e rrethanave të qarta të aksidentit. Informacioni zyrtar.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA