BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

51 vjeçari pësoi disa fraktura - Sharovë - Aksidentohet një punonjës i gazsjellësit - Shtetasi jashtë rrezikut

Posted on Monday, September 17, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

 Imazh Ilustrativ - Pamje nga Corovoda ©Corovoda Online - shtator 2018
Një shtetas 51 vjeçar u pësoi një frakturë gjatë punës të dielën e 16 Shtatorit 2018. Ngjarja ndodhi në Sharovë, një lokalitet i afërt me Çorovodën, ndërsa 51 vjeçari me inicialet A.B. punonte për një kompani kontraktuale të gazsjellësit. Sipas burimeve të policisë, shtetasi ishte duke punuar dhe ndërsa po vendoste një pompë u aksidentua në gjymtyrën e poshtme duke pësuar fraktura. Policia tha paraprakisht se gjendja e 51 vjeçarit pas transportit për në Spital ishte jashtë rrezikut, ndërsa Policia do të vijonte punën për zbardhjen e rrethanave të qarta të aksidentit. Informacioni zyrtar.
© Corovoda Online

0 Responses for “ 51 vjeçari pësoi disa fraktura - Sharovë - Aksidentohet një punonjës i gazsjellësit - Shtetasi jashtë rrezikut”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social