• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Çorovodë - Sherri degjeneron në përdorim sendesh të forta - Vepra u klasifikua si plagosje e lehtë me dashje

 Pamje nga Çorovoda - Shtator 2018 ©Corovoda Online
Policia ka referuar në Prokurori dy shtetas lidhur me një ngjarje që ndodhi të shtunën e 15 shtatorit 2018. Sipas policisë, një ditë më parë dy shtetas të dy të moshës 23 vjeçar kanë qënë protagonist të sherri që degjeneroi në dhunë ndaj një personi të tretë që pësoi disa lëndime. Sipas policisë i lënduari u identifikua me inicialet A.Sh. Gjatë konfliktit dy të rinj 23 vjeç nga fshati Mollas, Skrapar përdorën edhe sende të forta duke e goditur disa herë shtetasin A.Sh. Ngjarja ndodhi të shtunën, një ndër ditët e konsideruara me dendësi demografike në Çorovodë, ndërsa paraditja kulmon me tregun rural të zonave rreth Skraparit. Policia e Komisariatit Skrapar referoi materialet hetimore pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, ndërsa vepra penale sipas kodit penal, ngarkon 2 shtetasit 23 vjeçar me akuzën "Plagosje e lehtë me dashje". Informacioni Zyrtar
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA