• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Kryetari i Vaccarizzo Albanese viziton Skraparin - Delegacioni ishte pjesë e një eventi promo turistik një ditë më parë / Foto

Në një event promocional turistik, një stendë e veçantë tërhoqi vëmendjen, në një aktivitet të mbajtur mbrëmjen e djeshme 21 Shtator 2018 në Bogovë. Një delegacion i kryesuar nga Kryetari i Komunës së Vacarizzo Albanese ku jeton një komunitet arbëresh prej shekujsh vizitoi gjatë fundjavës Skraparin. Të shtunën 22 Shtator 2018 Antonio Pomillo Kryetar i Komunës së Vaccarizzo Albanese vizitoi gjatë mëngjesit Kanionet e Osumit së bashku me një përfaqësi nga sipërmarrja e vendit jugor të Italisë fqinj. Pas një vizite të shkurtër në disa ndër bukuritë natyrore Delegacioni vizitoi Bashkinë Skrapar ku u prit nga Kreu i Bashkisë Skrapar z.Nesim Spahiu dhe Stafi i këtij institucioni. Disa imazhe nga ky aktivitet u postuan në një faqe sociale të Kreut vendor të Bashkisë Skrapar nga ky Takim i paradites së të shtunës. Simbole të stemave të dy institucioneve u shkëmbyen si shenjë e bashkëpunimit të vazhdueshëm mes dy bashkive. Imazhet e mëposhtme mund të ndiqen për përdoruesit e rrjetit Facebook pasi bashkëngjiten nga një postim i jashtëm nga rrjeti Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA