BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Ngjyrat zbresin edhe në Repartin e Pediatrisë në Spitalin Skrapar - Marrin një tjetër formë mjediset e vogëlushëve / Foto

Posted on Tuesday, September 18, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Përmes imazhesh të ngarkuara në një rrjet social, shfaqen dhe disa plane nga mjediset e brendshme të tij. Kështu, pak pas mesditës së djeshme 17 shtator 2018 u rrjetin facebook u ngarkuan disa imazhe nga mjediset e brendshme të Spitalit Skrapar duke shfaqur disi dekoret e mjediseve të pediatrisë. Ngjyrat dhe dizenjimet murale të përshtatura për moshat e vogla shfaqen në publikimin e një faqeje sociale.  Në imazhe shfaqet edhe këndi i recepsionit, që sipas shkrimeve në komente do të ndodhet tashmë përballë Radigrafisë. Këto janë disa ndër imazhet e hedhura në rrjet.
0 Responses for “ Ngjyrat zbresin edhe në Repartin e Pediatrisë në Spitalin Skrapar - Marrin një tjetër formë mjediset e vogëlushëve / Foto”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social