• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ngjyrat zbresin edhe në Repartin e Pediatrisë në Spitalin Skrapar - Marrin një tjetër formë mjediset e vogëlushëve / Foto

Përmes imazhesh të ngarkuara në një rrjet social, shfaqen dhe disa plane nga mjediset e brendshme të tij. Kështu, pak pas mesditës së djeshme 17 shtator 2018 u rrjetin facebook u ngarkuan disa imazhe nga mjediset e brendshme të Spitalit Skrapar duke shfaqur disi dekoret e mjediseve të pediatrisë. Ngjyrat dhe dizenjimet murale të përshtatura për moshat e vogla shfaqen në publikimin e një faqeje sociale.  Në imazhe shfaqet edhe këndi i recepsionit, që sipas shkrimeve në komente do të ndodhet tashmë përballë Radigrafisë. Këto janë disa ndër imazhet e hedhura në rrjet.




Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA