• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar - 14 vjeçari nga Barçi del nga gjendja e rëndë - Më herët u pickua nga një zvarrinik - Përmirësohet Gjendja shëndetësore

Një shtetas rreth 14 vjeç, nga një lokalitetit periferik i Skraparit ka arritur të dalë nga gjendja e rrezikshme shëndetësore. Më herët shtetasi ishte pickuar nga një nepërkë në fshatin Barç, pjesë e njësisë Administrative Gjerbës në Bashkinë Skrapar. Për afro 9 ditë, sipas Corovoda Online i riu u trajtua në Spitalin Skrapar derisa në 18 shtator 2018 ka dalë pas trajtimeve të rëndësishme të përkujdesjes mjekësore nga gjendja e rëndë që shfaqej që prej 11 shtatorit 2018 kur ky rast u paraqit pranë shërbimeve të Urgjencës. Sipas Corovoda Online 14 vjeçari ndodhet në një gjendje të mirë shëndetësore. Lajmi u publikua fillimisht në një faqe sociale një ditë më parë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA