• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta rikthehet në Skrapar - Viziton fshatin Prishtë

"Ishte kënaqësi të kaloja një mbrëmje të mrekullueshme në Prishtë këtu ku mikpritja është e rrallë. Më në fund e mbajta fjalën për të vizituar Nënë Bajamen, e cila me sakrifica pa fund ka rritur tre fëmijë të mbarë e të edukuar për të cilët është krenare me të drejtë. E falënderoj për mikpritjen e bujarinë e pafund ashtu siç dinë nënat e Skraparit." - Kështu shkruajti në rrjetin socail Facebook Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta. Meta këtë fundjavë zgjidhi qarkun Berat për vizitën e radhës "promovuese". Së fundmi Ilir Meta si President i Republikës ka zgjedhur një formë të ndryshme të promovimit të bukurive natyrore, turistike dhe atraktive të Shqipërisë. Në rrjetin facebook u postua ky imazh rreth mesditës së kësaj të diele gjatë qëndrimit në fshatin Prishtë.
 

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA