BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta rikthehet në Skrapar - Viziton fshatin Prishtë

Posted on Sunday, October 07, 2018 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

"Ishte kënaqësi të kaloja një mbrëmje të mrekullueshme në Prishtë këtu ku mikpritja është e rrallë. Më në fund e mbajta fjalën për të vizituar Nënë Bajamen, e cila me sakrifica pa fund ka rritur tre fëmijë të mbarë e të edukuar për të cilët është krenare me të drejtë. E falënderoj për mikpritjen e bujarinë e pafund ashtu siç dinë nënat e Skraparit." - Kështu shkruajti në rrjetin socail Facebook Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta. Meta këtë fundjavë zgjidhi qarkun Berat për vizitën e radhës "promovuese". Së fundmi Ilir Meta si President i Republikës ka zgjedhur një formë të ndryshme të promovimit të bukurive natyrore, turistike dhe atraktive të Shqipërisë. Në rrjetin facebook u postua ky imazh rreth mesditës së kësaj të diele gjatë qëndrimit në fshatin Prishtë.
 

0 Responses for “ Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta rikthehet në Skrapar - Viziton fshatin Prishtë”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social