BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Skrapar - Shtetasi nga Gjergjova përndiqte 18 vjeçaren prej 1 muaji - Kundërshton Policinë - Ndalohet 26 vjeçari

Posted on Sunday, December 09, 2018 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Sipas Policisë, një 26 vjeçar me inicialet E.D. ndërsa po shoqërohej në mjediset e Komisariatit kundërshtoi punonjësit e policisë. Policia ndaloi shtetasin E.D. 26 vjeç nga fshati Gjergjovë, Skrapar pas një kallëzimi të bërë nga një 18 vjeçare me banim në Çorovodë. Vajza ka kallëzuar se përndiqej prej 26 vjeçarit prej më shumë se një muaji.Ngjarja ka ndodhur 1 ditë më parë ndërsa policia ka referuar materialet.
© Corovoda Online / Imazhi me karakter ilustrues

0 Responses for “ Skrapar - Shtetasi nga Gjergjova përndiqte 18 vjeçaren prej 1 muaji - Kundërshton Policinë - Ndalohet 26 vjeçari”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social