BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

TV: Çifti nga Skrapari i ftuar në Talk Show e njohur shqiptar - Video

Posted on Saturday, December 01, 2018 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Stili i veçantë i paraqitjes së tyre, mënyra e shfaqjes së profesionit të tyre të veçantë dhe suksesi që kanë patur në karrierën e tyre i solli ata pasditen e 27 Nëntorit 2018 në një prej formateve televizive më të njohura të llojit Talk Show. Më herët, në formatin Rudina në Tv Klan, të ftuar ishin Xhimi Beqiri dhe Klodiana Ismaili të dy nga Skrapari që treguan mbi suksesin e punës së tyre, njohjen dhe lidhjen e tyre si dhe padyshim për familjen e tyre të vogël. Një video e publikuar në rrjet jep të plotë pjesën e intervistës së tyre në formatin televiziv të çdo mbrëmjeje në Tv Klan. ©Corovoda Online / Video Kredit TV Klan

0 Responses for “ TV: Çifti nga Skrapari i ftuar në Talk Show e njohur shqiptar - Video”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social