• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Nip Skrapari - 7 vjeçari Noel Bushi luan me Barcelonën - Hape rrugën Messi...

Në muajin tetor 2018 Akademia e Futbollit në Shqipëri lajmëroi përmes një postimi në rrjetin social Facebook se djaloshi 7 vjeçar u trasferua nga Tirana për t'u bërë pjesë e ekipeve zinxhirë të Barcelonës. Më herët menaxherët e ekipeve seleksiononin talentet e rinj dhe mes 1300 nga e gjithë bota përzgjodhën 40 më të mirët . Mes tyre edhe Noel Bushi, 7 vjeçari nip i Skraparit i dalë nga Akademia e Futbollit ka spikatur me talentin e tij tashmë është pjesë e shkollës së futbollit të Barcelonës. Corovoda Online i uron suksese djalosharit Noel.

 

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA