BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

(Jozyrtare) Të hënën 8/4 - Prezantohet Drejtuesi i Ri i Komisariatit të Skraparit

Posted on Sunday, April 07, 2019 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Drejtuesi i ri i Komisariatit të Policisë Skrapar do prezantohet të hënën. Medin Hasani do të jetë drejtuesi i ri i "bluve". Skrapari nuk është i panjohur për Hasanin, më herët ndër vite në këtë komisariat ai ka shërbyer në një detyrë tjetër, ndërsa rikthehet pas disa lëvizjeve të drejtuesve në rend të ndodhura së fundmi në Shqipëri. Hasani zë vendin e pararendësit të tij Sokrat Gode, i cili është emëruar në Kuçovë. Jozyrtarisht për Corovoda Online burime thanë se këtë të hënë 8 prill 2019 pritet të zhvillohet zyrtarisht prezantimi i drejtuesit të ri.
© Corovoda Online

0 Responses for “ (Jozyrtare) Të hënën 8/4 - Prezantohet Drejtuesi i Ri i Komisariatit të Skraparit”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social