• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

(Jozyrtare) Të hënën 8/4 - Prezantohet Drejtuesi i Ri i Komisariatit të Skraparit

Drejtuesi i ri i Komisariatit të Policisë Skrapar do prezantohet të hënën. Medin Hasani do të jetë drejtuesi i ri i "bluve". Skrapari nuk është i panjohur për Hasanin, më herët ndër vite në këtë komisariat ai ka shërbyer në një detyrë tjetër, ndërsa rikthehet pas disa lëvizjeve të drejtuesve në rend të ndodhura së fundmi në Shqipëri. Hasani zë vendin e pararendësit të tij Sokrat Gode, i cili është emëruar në Kuçovë. Jozyrtarisht për Corovoda Online burime thanë se këtë të hënë 8 prill 2019 pritet të zhvillohet zyrtarisht prezantimi i drejtuesit të ri.
© Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA