• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Dominojnë Kartonat e Verdhë - Përfundon Ndeshja mes Përmeti - Skrapari - Rezultati

Është mbyllur vetëm para pak çastesh takimi mes Përmetit dhe Skraparit. Në një pjesë të parë që dha rezultatin 1:0 për Përmetin 45 minutat e dyta ishin më interaktive. Por përtej rezultatit të takimit ajo që dominoi ndeshjen ishte "e verdha" e kartonave - Plot 7të kartona të verdhë reciprokisht 5 për Përmetin dhe 2 për Skraparin. Ndeshja e luajtur në terrenin sportiv "Durim Qypi" në Përmet u mbyll me rezultatin 2:1. Pas kësaj sfide Skrapari vijon të pozicionohet në vendin e 8të të klasifikimit në këtë kategori ndërsa Përmeti në të fundit. Golat për Përmetin u shënuan në minutën e 24' dhe 54' ndërsa për Skraparin goli i vetëm u shënua në pjesën e dytë në minutën 65' nga Azis Pepa. Edhe 5 minutat shtesë nuk sollën ndryshim të rezultatit që betonizoi këtë takim me shifrat 2:1 në favor të Përmetit
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA