BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Bashkia Skrapar kërkon zyrtarisht Lirimin e Mjediseve të KZAZ 66 - Shkresa

Posted on Friday, June 14, 2019 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Bashkia Skrapar i është bashkuar bashkive të tjera të djathta në vend duke dërguar zyrtarisht shkresën për lirimin e mjediseve ku punon KZAZ Nr.66 në Skrapar. Me shkresën Nr. 1807 Prot datë 14.06.2019 me lëndën: "Për lirimin e sallës së Këshillit Bashkiak", autoriteti vendor ka kërkuar lirimin e menjëhershëm të mjediseve të KZAZ-së Nr.66 si dhe heqjen e listave përfundimtare të zgjedhsve nga kopshtet, çerdhet dhe shkollat.


0 Responses for “ Bashkia Skrapar kërkon zyrtarisht Lirimin e Mjediseve të KZAZ 66 - Shkresa”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social