BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

VIDEO / Zhvillohet në Skrapar eventi Miss dhe Mister Lulja 2019 - Aktiviteti i përvitshëm zgjedh vogëlushët më të bukur

Posted on Thursday, June 06, 2019 and filed under , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Qëndra Kulturore e Fëmijëve Skrapar organizoi sot pasdite eventin "Miss dhe Mister Lulja - Skrapar 2019". Aktiviteti u zhvillua pasditen e sotme e enjte 6 qershor 2019 dhe është në vazhdën e një tradite disa vjeçare që organizohet nga kjo qëndër. Corovoda Online shkëput disa fragmente video nga ky event i mbajtur pak minuta më parë.
©Corovoda Online

0 Responses for “ VIDEO / Zhvillohet në Skrapar eventi Miss dhe Mister Lulja 2019 - Aktiviteti i përvitshëm zgjedh vogëlushët më të bukur”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social