• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Pelegrinazhi: Meta "pajtohet" me Ramën - Presidenti firmos peticionin për Mbrojtjen e Malit të Tomorrit

Ndërsa sot u mbajt në Kulmak të Skraparit, Ceremonia Zyrtare e Pelegrinazhit bektashi në Malin Tomorr, mesa duket Mali "bashkoi" Ilir Metën dhe Edi Ramën ky i fundit mëngjesin e nisi duke uruar nga rrjeti social facebook, bektashinjtë që bëjnë pelegrinazhin e përvitshëm në Malin Tomorr. Rama publikoi edhe një video ku alternonte mes pamjesh Tomorrin dhe mesazhin  e nismës "Smile Albania" Mos Ma Prek Tomorrin. Por ndër shumë të ftuar të ceremonisë së nisur rreth orës 11:15 i pari që preku Tomorrin për nga rëndësia hierarkike ishte Presidenti i Republikës Ilir Meta. Përmes këtij imazhi Presidenti shfaqet duke firmosur pro nismës Smile Albania për Mbrojtjen e Malit të Tomorrit. Presidenti publikisht kështu u rendit tek zërat kundër shkatërrimit të Tomorrit nga bizneset e guroreve, për rrjedhojë edhe kundër vendimit abuziv të gjykatës Administrative. Mbledhja e firmave do të vijojë edhe në ditët në vijim, në Tomorr dhe në atraksione të tjera turistike të Beratit, për t’ju drejtuar më pastaj organeve të drejtësisë, si argument i padiskutueshëm për rrëzimin e vendimit të Administratives
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA