Skrapari serisht ne Parafund. Barazimi i Vlores me Aden ul Skraparin ne te 15en **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari serisht ne Parafund. Barazimi i Vlores me Aden ul Skraparin ne te 15en

Fatjon Kaloci
9.4.12
Takimi i tete i Javes se 24 ne Kategorine e Pare mes Vlores dhe Ades u luajt kete te hene 9 prill 2012 duke nisur ne oren 16:00. Rezultati final i takimit 0:0 beri qe Vlora te ngjitet me 1 pike duke spostuar keshtu Skraparin  serisht ne parafund, pozicion qe Skrapari iu rikthye vetem pas 2 diteve.
Pra, pas luajtjes se takimit te fundit te sotem te Javes se 24, Skrapari pozicionohet ne vendin e 15te me pike te barabarta me Vloren e vendit te 14te (18 pike) ndersa Himara mbyll klasifikimin me 17 pike, nje pike larg. Te shtunen e kesaj jave Skrapari do te udhetoj ku do te ndeshet kunder Gramozit
Corovoda On Line