Ermonela Jaho Sopranoja me fame boterore ne origjine nga Skrapari edhe ne Opinion Ja Video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Ermonela Jaho Sopranoja me fame boterore ne origjine nga Skrapari edhe ne Opinion Ja Video

Fatjon Kaloci
26.7.12
Pas Tirana Observer, Corovoda On Line, Top Channel edhe me se fundmi Tv Klan te gjithe rreth suksesit te Sopranos me fame Boterore Ermonela Jaho. Sopranoja me origjine nga Skrapari me shume se nje muaj me pare ishte pjese e formatit Opinion, qe edhe sot u ritrasmetua ne Tv Klan. Videoja ne Bashkengjitje jep te plote Emisonin Opinion ku kamerat ishin per Ermonela Jaho. Per blogun tone Sopranoja me fame boterore ne 24 qershor 2011 shkruajti pas nje kontakti qe patem me te: Une e dua kete profesion qe bej dhe e shijoj cdo moment...
Te vjen keq qe te rrespekton me shume bota por historia e shume artisteve kjo ka qene....asnje nuk eshte profet ne vendin e vet...
Une e bej me shume pasion dhe dashuri kete zanat dhe ne cdo vendi te botes qe shkoje kerkoj te beje te ditur ate temperament dhe ate gje te bukur qe kemi ne si shqiptare dhe kjo per mua eshte detyra e nje artisti....Pastaj nuk ka rendesi cfare ben vendi yt per ty( edhe pse vendi im nuk jane lobet e disa njerezve aty!!!!)...por cfare ben ti per vendin....dhe une e kam per nder te prezantohem dhe te jap nje ndjenje te sinqerte dhe te bukur te vendit tim nepermjet personalitetit tim artistik...Pastaj kam edhe gjak Skrapalleshe :)
Ermonela
. 24 qershor 2011


©Corovoda On Line