Polican: Humb jeten Vogelushi 6 vjecar aksidentalisht **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Polican: Humb jeten Vogelushi 6 vjecar aksidentalisht

Fatjon Kaloci
7.7.12
Oret e vona te pasdites se te premtes 6 korrik 2012 nje aksident ndodhi ne nje prej rruget sekondare te Policanit. Sipas reporteve nje mjet qe sipas deshmitareve okular po ecte me shpejtesi te ulet perplasi nje vogelush 6 vjecar ku ky i fundit caste me vone ne repartin shendetesor ne Polican humbi jeten nga hemoragjia e brendshme pas incidentit. Corovoda On Line eshe perse ndodhet ne vazhden e postimeve te reduktuara per shkak finacimi, referon lajmin e ardhur nga burime sekondare oret e para te mengjesit te sotem. Per parime etike nuk publikojme emra. Drejtuesi i mjetit cileson raporti ishte ai qe e coi menjehere femijen per kujdes shendetesor te metejshem ndersa vete drejtuesi u ndalua dhe ceshtja eshte nen investigim.
©Corovoda On Line