Rama ne Twitter: "Pa diskutuar gjithe propozimet tona, ne 6 gusht Nuk ka Konsensus" **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Rama ne Twitter: "Pa diskutuar gjithe propozimet tona, ne 6 gusht Nuk ka Konsensus"

Fatjon Kaloci
4.8.12
Pak pas ores 14:15 e shtune 4 gusht 2012, Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama ka reaguar permes telefonit te tij Blackberry ne nje postim ne rrjetin social twitter. Reagimi vjen per nje ceshtje te rendesishme sic ajo e imuniteteve qe do te kufizohen dhe qe eshte sfida e radhes e 6 gushtit 2012. Prej kohesh reagimet e kundershtise pozite - opozite per kete ceshtje kane sjelle reagime nga te dyja selite. Ne mesazhin e sotem Rama shkruante ne rrjetin Twitter:
Sharjet e shpifjet e perditshme te Saliut s'na bejne asnje pershtypje.Nuk ka konsensus ne 6 gusht pa diskutuar gjithe propozimet tona!
Ne imazh nje fotweb e ketij momenti nga Postimi Social i Edi Rama ne rrjetin Twitter.
©Corovoda On Line