Skrapar: Permiresohet gjendja e shtetasit: Trasportohet drejt Tiranes Urgjentisht. Banori nga Kapinova **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapar: Permiresohet gjendja e shtetasit: Trasportohet drejt Tiranes Urgjentisht. Banori nga Kapinova

Fatjon Kaloci
11.8.12
Nje incident ndodhi paraditen e sotme ne Skrapar ndersa nje shtetas rreth ores 10:00 mbeti i aksidentuar rende pasi pesoi gjymtime te renda trupore pas rrezimit nga nje lartesi. Raportet e atyre casteve thane me heret se shtetasi u rrezua ne nje rruge malore ndersa po udhetonte mbi nje kafshe (Mushke) por brenda pak castesh do te perfundonte ne dhjetra metra gremine pas rrezimit. Menjehere shtetasi nga Kapinova, Skrapar u trasportua per ne Spitalin Ushtarak te Tiranes. Ne oret e pasdites se vone burime per Corovoda On Line cituan se ndonse personi (Corovoda On Line nuk citon emra te pervecem pa konfirmim zyrtar) kishte pesuar demtime serioze gjendja e tij shendetesore e kaloi rrezikun dhe shkoi drejt permiresimit u citua keshtu deri prak 17:30 te kesaj te shtune 11 gusht 2012. Imazhi Sfond Pamje nga Kapinova
©Corovoda On Line