Gazeta Dielli i Tomorrit E permuajshmja Botim i Shoqates "Tomorri" tashme online edhe ne blog **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Gazeta Dielli i Tomorrit E permuajshmja Botim i Shoqates "Tomorri" tashme online edhe ne blog

Fatjon Kaloci
2.9.12
Corovoda On Line Nis nga Muaji Shtator 2012 Nje link te dedikuar per publikimin e Gazetes "Dielli i Tomorrit". E permuajshmja nje Botim i Shoqates "Tomorri" do te vij keshtu e mundshme per t'u lexuar online edhe ne Corovoda On Line. Blogu Corovoda On Line ne 1 vjetorin e tij, eshte i lumtur te shpreh mirenjohje qe shume emra te njohur te Skraparit, Personalitet te Medias, Kultures, Sportit te zones ne te Gjithe Shqiperine po bashkepunojne me Blogun tone cdo dite duke e pare ate si nje emitent te denje te jo vetem Corovodes por te gjithe Skraparit.
SHENIM:
Ne vijim nje skript automatik do te hapet. Per te zmadhuar faqen apo kaluar ne faqen tjeter mjafton te klikoni butonat respektive.
Dielli i Tomorrit - Gusht 2012 ©Corovoda On Line