Skrapari: Komisioni i Disiplines FSHF Humb ne tavoline pas mosparaqitjes 0-3 ne favor te Tepelenes **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari: Komisioni i Disiplines FSHF Humb ne tavoline pas mosparaqitjes 0-3 ne favor te Tepelenes

Fatjon Kaloci
9.11.12
Shprehja te kam bere naften, mesa duket ofendon me shume se kurre vecanerisht ekipin vendas te Skraparit. Kjo pasi ekipi lokal i Skraparit ne futboll nuk u paraqit ne ndjeshjen e javes qe lame pas ndaj Tepelenes, te dy skuadra keto qe luajne ne grupin e jugut ne Kategorine e 2te te Futbollit. Te merkuren Komisioni i Disiplines dha zyrtarisht masen e Humbjes se Skraparit ne "tavoline" pasi nuk u paraqit duke i dhene Memaliaj fitoren 3-0. Java e Tete qe do te luhet kete fundjave, do te perballe ekipin vendas ndaj Albpetrol qe si per ironi do ti kujtoj nga emri naften qe spati dot ekipi javen qe la pas. Pas javes se 7te Skrapari rendite ne vendin e 7 me 8 pike.
©Corovoda On Line