Skrapari te dielen ndeshet ndaj Gramozit. Ne 6te ndeshje vetem humbje per vendasit **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Skrapari te dielen ndeshet ndaj Gramozit. Ne 6te ndeshje vetem humbje per vendasit

Fatjon Kaloci
8.11.13
E diela e 10 nentorit 2013 do te sjelle serisht pritshmerine dhe shpresen per te pakten 1 pike barazimi qe do te deshironin me se shumti tifozet e Skraparit. Ndeshja e radhes do te luhet ne Erseke ku Gramozi do te pres Skraparin. Te dyja skuadrat ndodhen momentalisht ne vendin e fundit. Ne rast barazimi te kesaj ndeshje te vlefshme per javen e 7te te Kategorise se Dyte ekipi i Skraparit do te mund te merrte piken e pare ne gjithe keto jave kampionat.

Ndeshjet e Javes se 7te Kategoria e Dyte Grupi B
e diele 10 nentor 2013
Përmeti - Sopoti Librazhd
Gramozi Ersekë - Skrapari
Bilisht Sporti - Gramshi
Memaliaj - Naftëtari Kuçovë
Tepelena - Delvina

Diten e diele ne postimet e mbremjes do tju njohim me rezultatet e plota per secilin takim.
© Corovoda On Line