Video: Ja sesi do te jete Qendra e re e Qytetit te Corovodes. Perpunimi Grafik jep sesi do te konceptohet ndryshimi Ja video **COPY** -->

Baneri Kryesor Siper

Video: Ja sesi do te jete Qendra e re e Qytetit te Corovodes. Perpunimi Grafik jep sesi do te konceptohet ndryshimi Ja video

Fatjon Kaloci
28.12.13
Qendra e Corovodes do te rikonceptohet sipas nje projekti te 2011. Te pakten per vendasit kjo eshte mese e ditur deri tani. Por si do te jete pamja e re e qendres se Corovodes? Corovoda On Line sjell e para per publikun online videografikun konceptual te ndrshimit qe do te kete kryesisht Sheshi qendror "Riza Cerova" ne Corovode apo edhe segmenti rrugor perkrah ish-Mapove. Projekti i prezantuar fillimisht ne muajin prill 2011 ne prag zgjedhjet lokale te atij viti pritet te marre jete gjate muajve te ardhshem. Ndiqni videon tone ne bashkengjitje.

©Corovoda On Line